Ogłoszenie

Na Forum obowiazuje KULTURA!!!

#1 2009-05-10 11:18:08

Jaari

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-06
Posty: 5
Punktów :   

...

Szczerze to napisze tak odechcialo mi sie troche grac... Pierwszy i chyba najwanziejsyz powod to jest to ze wchodze do gry i chce zrobic q na varce i co? musze robic go sam ewentualnie raz mi pomogl Rav, i kilka innych osob tez chcialo pomoc ale bylo to tyllko kilka osob. Reszta przez kilka dni albo expi albo idzie do cata albo sa na innych spotach na expa... tylko czemu nikt nie pamieta gdy potrzebwał BD a nie bylo innego poza mna to zawsze szedlem czy to PVP czy to Q czy to exp... troche szkoda bo zamiast pomagac w pvp moglem sobie expic i bylo by duzo fajniej. Kolejny powod to to ze na serverze zostalo moze z 7 klanow i cala zabawa wyglada praktycznie tak samo zadnego urozmaicenia no coz to tyle. do gry wchodzic bede ale tylko zeby sie pobawic bo nie widze sensu wejsc do gry probowac zlozyc pt na varke i wiekszosc miala mnie w dupie  bo sobie expia Pozdrawiam... nie tego sie spodziewalem wstepujac tu do klanu

Offline

 

#2 2009-05-10 12:29:27

reaviel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 66
Punktów :   

Re: ...

E tam ,w każdym klanie to samo jest, w każdym były problemy z tym ja tak miałem w poprzednich klanach jak tankiem grałem sam widzisz ,bd przynajmniej dance da to az chce sie bic mobki hehe

Offline

 

#3 2009-05-10 13:43:54

Jaari

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: ...

no fakt bdkiem sie inaczje bije niz tankiem, ale mimo wszytsko ja nie lubie grac samemu...

Offline

 

#4 2009-05-10 21:48:40

reaviel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 66
Punktów :   

Re: ...

Nie, mi chodzi o to ,ze wolałbym pt z bd niż z tankiem jak wszyscy, bo tank słaby dd i zaden z niego support:P a tak bd dla fightera / nuka rzuci coś i można koksać , ja mogę pomóc ale rzadko w grze bo praca:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konriom.pun.pl www.speedmenago09.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.energetkapkmech.pun.pl www.pokemon-life.pun.pl